SAMSONITE Notebook hátizsák 151629-1041 4Pack LPT BP+HANDLES 15.6" BLACK, fekete

Ár: 51 889 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 151629-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520276728 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 34 cm |
| Bruttó magasság | 48 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 0.73928 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|