SAMSONITE Notebook hátizsák 142144-1277, BP Daytrip 15.6" (Deep blue) -BIZ2GO

Ár: 66 801 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 142144-1277
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520148988 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 24 cm |
| Bruttó magasság | 50 cm |
| Bruttó mélység | 33 cm |
| Nettó súly | 0.73928 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|