SAMSONITE Notebook Hátizsák 137260-1041, Laptop Backpack Expandable 17.3" (BLACK) -SPECTROLITE 3.0

Ár: 79 121 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 137260-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520109019 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 54 cm |
| Bruttó mélység | 36 cm |
| Nettó súly | 2.12543 kg |
| Bruttó súly | 2.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|