SAMSONITE Notebook hátizsák 135072-1041, Laptop backpack 17,3" (BLACK) -MYSIGHT

Ár: 39 551 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 135072-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520091628 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 23 cm |
| Bruttó magasság | 50 cm |
| Bruttó mélység | 45 cm |
| Nettó súly | 0.73928 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|