SAMSONITE Notebook hátizsák 134549-1041, Laptop Backpack 15.6" (Black) -LITEPOINT

Ár: 50 110 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 134549-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520079961 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 25 cm |
| Bruttó magasság | 35 cm |
| Bruttó mélység | 50 cm |
| Nettó súly | 1.38615 kg |
| Bruttó súly | 1.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|