SAMSONITE 150942-1041 SECURIPAK 2.0 Hátizsák 17.3" Fekete

Ár: 52 741 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 150942-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520265722 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 50 cm |
| Bruttó magasság | 35 cm |
| Bruttó mélység | 18 cm |
| Nettó súly | 0.9241 kg |
| Bruttó súly | 1 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|