Razer egér DeathAdder V2 X HyperSpeed / RZ01-04130100-R3G1 fekete

Ár: 29 881 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: RZ01-04130100-R3G1
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8886419333630 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12.7 cm |
| Bruttó magasság | 4.276 cm |
| Bruttó mélység | 7.008 cm |
| Nettó súly | 0.188856 kg |
| Bruttó súly | 0.215 kg |
| Vámtarifaszám | 8471607000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | RAZER |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 0.188856 kg |
Kapcsolódó termékek
- WHITE SHARK WS GK-2106W/BL-HU COMMANDOS fehér mechanikus billentyűzet, magyar, 88 kék gomb - 19 939 Ft
- MSI ACCY Clutch GM11 symmetrical design Optical GAMING Wired Mouse - 15 349 Ft
- WHITE SHARK GK-002723V2-G-B/BL-HU WAKIZASHI-2/G-B/BL-HU mech.bill.szürke/fekete magyar,kék 64k - 13 589 Ft
- HP vezeték nélküli egér Z3700 - kék/fekete - 12 120 Ft