MSI Business DT Cubi N ADL S-225BEU, Intel N100, Intel HD Graphics, M.2 NVME, 4xUSB, USB-C, HDMI, DP, 2xRJ45, Black

Ár: 118 491 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: CUBI N ADL S-225BEU-BN100XX
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 5.37 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 12.4 cm |
| Bruttó mélység | 12.4 cm |
| Nettó súly | 1.38208 kg |
| Bruttó súly | 1.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | MSI |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.38208 kg |
Kapcsolódó termékek
- ZOTAC PC ZBOX, Intel N-series N300 3.8GHz, 8GB, HDMI, 2xDisplayport, LAN, WIFI, BT, M.2 SSD hely, 3xUSB Passzív - 217 696 Ft
- ASUS PC NUC Ultra Compact Intel Core 5 210H, HDMI 2.1, GBLAN, WIFI, USB 3.0, 2.5" HDD hely - 236 601 Ft
- ASUS PC NUC Ultra Compact Intel Core i3-1315U, HDMI 2.1, GBLAN, 4xUSB 3.0 - 224 573 Ft
- ZOTAC PC ZBOX, Intel N-series N100 3.8GHz, HDMI, Displayport, 2xLAN, WIFI, BT, M.2 SSD hely, 3xUSB, Passzív - 107 931 Ft