LG Touch monitor 17" 17BR30T-B, 1280x1024, 5:4, 200 cd/m2, VGA/USB

Ár: 109 927 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 17BR30T-B.AEU
Műszaki adatok
| Kijelző méret | 17 " |
|---|---|
| Kijelző felbontás | 1280x1024 (SXGA) 5:4 |
| Kijlezőpanel típus | TN |
| Kijelző felület | Matt |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Fényerő | 200 Hz |
| Betekintési szög (H/V) | 170/160 |
| 3D | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Érintőképernyő | Igen |
| Portré mód (Pivot) | Nem |
| Színmélység | 16.7 milliószín |
| VGA | 1 db |
| Beépített hangszóró | Nincs |
| Állítható magasság | Nem |
| Állítható dőlésszög | Nem |
| Táp típus | Belső |
| Szín | Szürke |
| TV tuner | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Vonalkód | 8806091866134 |
| Bruttó szélesség | 43 cm |
| Bruttó magasság | 38 cm |
| Bruttó mélység | 16 cm |
| Nettó súly | 3.9771 kg |
| Bruttó súly | 4.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LG |
|---|---|
| Képátló | 17 " |
Kapcsolódó termékek
- ASUS VA229QSB Eye Care Monitor 21,5" IPS, 1920x1080, HDMI/Displayport, 75Hz - 61 667 Ft
- SAMSUNG IPS 100Hz monitor 22" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB, Pivot - 66 766 Ft
- MSI Monitor Business PRO MP272PMG 27" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black - 91 023 Ft
- ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR - 394 154 Ft