LG Ívelt 240Hz Gaming VA monitor 34" 34G630A, 3440x1440, 21:9, 300cd/m2, 1ms, DisplayPort/2xHDMI/USB, áll.mag.

Ár: 235 839 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 34G630A-B.AEUQ
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 98 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 47.5 cm |
| Bruttó mélység | 17 cm |
| Nettó súly | 9.2799 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LG |
|---|---|
| Képátló | 34 " |
| Frissítési ráta | 240 Hz |
| Panel típus | VA |
Kapcsolódó termékek
- ASUS VA229QSB Eye Care Monitor 21,5" IPS, 1920x1080, HDMI/Displayport, 75Hz - 61 667 Ft
- SAMSUNG IPS 100Hz monitor 22" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB, Pivot - 66 766 Ft
- MSI Monitor Business PRO MP272PMG 27" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black - 91 023 Ft
- ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR - 394 154 Ft