LEGRAND UPS, KEOR SPE, 2000VA, C20/8xC13, USB/RS232/SNMP, Line-interaktív tisztánszinuszos szünetmentes,torony

Ár: 266 519 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 311063
Műszaki adatok
| Vonalkód | 3414972083508 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 57 cm |
| Bruttó magasság | 31 cm |
| Bruttó mélység | 33 cm |
| Nettó súly | 20.1296 kg |
| Bruttó súly | 23 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LEGRAND |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EATON UPS 5E900UD, 5e Gen2, USB DIN, 900VA/480W, Input: Schuko, Output: 2xDIN, Line-interaktív szünetmentes, AVR, torony - 45 593 Ft
- MSI Monitor Business Modern MD272UPSW 27" UHD, 3840x2160, 60Hz, IPS, 4ms, HDMI, DP, USB-C, Pivot, White - SMART - 175 057 Ft
- CYBERPOWER UPS OR1000ERM1U (6xIEC C13) 1000VA 600W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE - 224 790 Ft
- NJOY Szünetmentes ECHO PRO 3000, 3000VA, 2400W, Online, LCD display - 208 643 Ft