KINGSTON NB Memória DDR3L 4GB 1600MT/s CL11 SODIMM 1.35V

Ár: 22 226 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: KVR16LS11/4
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617219784 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4.5 cm |
| Bruttó magasság | 1 cm |
| Bruttó mélység | 8.5 cm |
| Nettó súly | 0.01304 kg |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 32GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 197 939 Ft
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 8GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 70 104 Ft
- KINGSTON Client Premier NB Memória DDR4 16GB 3200MT/s Single Rank SODIMM - 79 901 Ft
- KINGSTON FURY Memória DDR4 32GB 3200MT/s CL16 DIMM (Kit of 2) Beast RGB - 167 296 Ft