KINGSTON FURY Memória DDR4 8GB 3200MT/s CL16 DIMM Beast Black

Ár: 43 870 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: KF432C16BB/8
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617319910 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.037715 kg |
| Bruttó súly | 0.05 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.037715 kg |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 32GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 197 939 Ft
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 8GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 70 104 Ft
- KINGSTON Client Premier NB Memória DDR4 16GB 3200MT/s Single Rank SODIMM - 79 901 Ft
- KINGSTON FURY Memória DDR4 32GB 3200MT/s CL16 DIMM (Kit of 2) Beast RGB - 167 296 Ft