KINGSTON Client Premier NB Memória DDR5 32GB 5600MT/s SODIMM

Ár: 247 287 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: KCP556SD8-32
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617335040 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.014901 kg |
| Bruttó súly | 0.015 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 32GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 197 939 Ft
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 8GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 70 104 Ft
- KINGSTON Client Premier NB Memória DDR4 16GB 3200MT/s Single Rank SODIMM - 79 901 Ft
- KINGSTON FURY Memória DDR4 32GB 3200MT/s CL16 DIMM (Kit of 2) Beast RGB - 167 296 Ft