KINGSTON Client Premier Memória DDR4 8GB 3200MT/s Single Rank

Ár: 43 307 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: KCP432NS6/8
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617311266 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.030172 kg |
| Bruttó súly | 0.04 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Nettó súly | 0.030172 kg |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 32GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 197 939 Ft
- KINGSTON FURY NB Memória DDR5 8GB 4800MT/s CL38 SODIMM Impact PnP - 70 104 Ft
- KINGSTON Client Premier NB Memória DDR4 16GB 3200MT/s Single Rank SODIMM - 79 901 Ft
- KINGSTON FURY Memória DDR4 32GB 3200MT/s CL16 DIMM (Kit of 2) Beast RGB - 167 296 Ft