JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon

Ár: 96 956 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 26599-999-999
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5706991022803 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5.5 cm |
| Bruttó magasság | 22 cm |
| Bruttó mélység | 19 cm |
| Nettó súly | 0.389205 kg |
| Bruttó súly | 0.45 kg |
| Vámtarifaszám | 8518309500 |
Tulajdonságok
| Gyártó | JABRA |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 0.389205 kg |
Kapcsolódó termékek
- ANKER Vezeték Nélküli Fejhallgató, Soundcore Space One, Aktív Zajszűrő, kék - A3035G31 - 47 933 Ft
- Devia Smart Series M1 Metal In-Ear sztereó fülhallgató - USB-C (Type-C), ezüst - 2721 Ft
- JBL Tune 770NC (Vezeték nélküli, zajszűrős fejhallgató), Fekete - 41 710 Ft
- JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo Vezetékes USB-A, Mikrofon - 150 369 Ft