INTEL CPU S1700 Core i5-12400 2.5GHz 18MB Cache BOX

Ár: 117 167 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: BX8071512400
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5032037237741 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.09117 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8542319000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | INTEL |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.09117 kg |