HUAWEI SUN 2000-12K-MB0 - 3 fázisú hibrid inverter

Ár: 1 327 659 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 10 év
MPN: SUN 2000-12K-MB0
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 60 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 31 cm |
| Bruttó mélység | 55 cm |
| Nettó súly | 20.93455 kg |
| Bruttó súly | 21.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8504408690 |
Tulajdonságok
| Gyártó | HUAWEI |
|---|---|
| Garancia | 10 év |
| Nettó súly | 20.93455 kg |
| Teljesítmény | 12 kW |
| Fázis | 3 fázisú |
Kapcsolódó termékek
- SMA STP 8.0-3AV-40 inverter - 308 247 Ft
- SolarEdge SE4K inverter - 145 124 Ft
- SOLAX X3 MIC 10.0-T g2 3 fázis inverter - 114 281 Ft
- HUAWEI SUN 2000-8K-MAP0 - 3 fázis inverter - 881 344 Ft