Huawei SUN 2000-10KTL-M1 - 3 fázis inverter

Ár: 758 009 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 10 év
MPN: SUN 2000-10KTL-M1
Műszaki adatok
| Vonalkód | 9999009301021 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 53 cm |
| Bruttó magasság | 47 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 17.5266 kg |
| Bruttó súly | 18 kg |
| Vámtarifaszám | 8504408690 |
Tulajdonságok
| Gyártó | HUAWEI |
|---|---|
| Garancia | 10 év |
| Nettó súly | 17.5266 kg |
| Teljesítmény | 15 kW |
| Fázis | 3 fázisú |
Kapcsolódó termékek
- SMA STP 8.0-3AV-40 inverter - 308 247 Ft
- SolarEdge SE4K inverter - 145 124 Ft
- SOLAX X3 MIC 10.0-T g2 3 fázis inverter - 114 281 Ft
- HUAWEI SUN 2000-8K-MAP0 - 3 fázis inverter - 881 344 Ft