HUAWEI SUN 2000-10K-MAP0 - 3 fázis inverter

Ár: 1 010 067 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 10 év
MPN: SUN 2000-10K-MAP0
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999056199439 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 56 cm |
| Bruttó magasság | 26 cm |
| Bruttó mélység | 58 cm |
| Nettó súly | 20.983235 kg |
| Bruttó súly | 21.55 kg |
| Vámtarifaszám | 8504408690 |
Tulajdonságok
| Gyártó | HUAWEI |
|---|---|
| Garancia | 10 év |
| Nettó súly | 20.983235 kg |
| Fázis | 3 fázisú |
Kapcsolódó termékek
- SMA STP 8.0-3AV-40 inverter - 308 247 Ft
- SolarEdge SE4K inverter - 145 124 Ft
- SOLAX X3 MIC 10.0-T g2 3 fázis inverter - 114 281 Ft
- HUAWEI SUN 2000-8K-MAP0 - 3 fázis inverter - 881 344 Ft