Huawei LUNA2000-5KW-C0 Power module

Ár: 614 353 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 10 év
MPN: LUNA2000-5KW-C0
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999056124578 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 67 cm |
| Bruttó magasság | 24 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 11.64 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vámtarifaszám | 8507908090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | HUAWEI |
|---|---|
| Teljesítmény | 5 kW |
Kapcsolódó termékek
- Huawei Luna Smart Power Sensor 3F 80A - 139 319 Ft
- SolarEdge Home Battery to RWS inverter kábel csomag - 18 124 Ft
- HUAWEI LUNA2000-10KW-C1 Power module - 773 013 Ft