HUAWEI LUNA2000-5-E0 Battery module

Ár: 1 509 250 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 10 év
MPN: LUNA2000-5-E0
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999056124561 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 67 cm |
| Bruttó magasság | 60 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 50.0035 kg |
| Bruttó súly | 51.55 kg |
| Vámtarifaszám | 8507600090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | HUAWEI |
|---|