HPE/EN G3 B 1P 3.6kVA HH WW PDU

Ár: 523 204 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: P59407-B21
Műszaki adatok
| Vonalkód | 887111963765 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.4482 kg |
| Bruttó súly | 0.5 kg |
| Vámtarifaszám | 3215902000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | HP |
|---|
Kapcsolódó termékek
- DELL ISG alkatrész - PSU Hot-plug Power Supply 800W Mixed Mode [ R45, R55, R65, R75 ]. - 108 676 Ft
- DELL ISG szerver - PE T560 torony (8x3.5"), 1x8C S4509Y 2.6GHz, 1x16GB, 1x480GB RI SSD; H355, iD9 En., 2x700W. - 2 525 304 Ft
- LENOVO szerver SSD - 2.5" 480GB Read Intensive SATA 6Gb, Multi-Vendor v2, Hot Swap kerettel (ThinkSystem V2/V3) - 282 213 Ft
- LENOVO szerver PSU - 800W (230/115V) Titanium CRPS Hot-Swap Power Supply v1.4 (ST250/SR250 V3) - 108 966 Ft