FUNSCREEN Fali Vászon Rollo 152x203 cm 4:3 (láthatóméret 147x197 cm)

Ár: 37 919 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN20.430.203
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560960242 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 222 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 7.298 kg |
| Bruttó súly | 8.2 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|