FUNSCREEN Fali Vászon Rollo 146x170cm, 16:10, (látható méret: 102x164 cm)

Ár: 30 661 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN20.161.170
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560963175 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14 cm |
| Bruttó magasság | 14 cm |
| Bruttó mélység | 190 cm |
| Nettó súly | 10.947 kg |
| Bruttó súly | 12.3 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|