FUNSCREEN 89" (16:9) manuális fali vetítővászon (Méret: 154x203 cm, Látható méret: 111x197 cm)

Ár: 33 564 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN20.169.203
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560963151 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 228 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 9.79 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|