FUNSCREEN 72" (1:1) manuális hordozható vetítővászon (Tripod, Méret: 160x160 cm)

Ár: 33 564 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN10.110.160
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560961515 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 19 cm |
| Bruttó mélység | 176 cm |
| Nettó súly | 7.654 kg |
| Bruttó súly | 8.6 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|