FUNSCREEN 134" (1:1) manuális hordozható vetítővászon (Tripod, Méret: 240x240 cm)

Ár: 60 779 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN10.110.240.R
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560961003 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 21 cm |
| Bruttó magasság | 13.5 cm |
| Bruttó mélység | 260 cm |
| Nettó súly | 13.35 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|