FUNSCREEN 120" (4:3) manuális fali vetítővászon (roló, 183x244 cm)

Ár: 46 990 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN20.430.244
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560963120 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14 cm |
| Bruttó magasság | 264 cm |
| Bruttó mélység | 14 cm |
| Nettó súly | 6.408 kg |
| Bruttó súly | 7.2 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|