FUNSCREEN 111" (1:1) manuális hordozható vetítővászon (Tripod, Méret: 200x200 cm, Látható méret: 196x196 cm)

Ár: 52 433 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN10.110.200
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560960990 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 221 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 10.68 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|