FUNSCREEN 109" (16:10) manuális fali vetítővászon (Méret: 192x244 cmm Látható méret: 147x236 cm)

Ár: 46 990 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN20.161.244
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560963199 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 262 cm |
| Nettó súly | 10.947 kg |
| Bruttó súly | 12.3 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|