FUNSCREEN 106" (16:9) manuális fali vászon (Méret: 183x244 cm, Látható méret: 137x236 cm)

Ár: 48 804 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN20.169.244
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560963168 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13 cm |
| Bruttó magasság | 14 cm |
| Bruttó mélység | 292 cm |
| Nettó súly | 9.79 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|