FUNSCREEN 100" (4:3) manuális tripod vetítővászon (hordozható, Méret: 200x150 cm)

Ár: 48 804 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN10.430.200
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560963441 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 260 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 21 cm |
| Nettó súly | 13.35 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|