FUNSCREEN 100" (1:1) manuális hordozható vetítővászon (Tripod, Méret: 180x180 cm, Látható méret: 176x176 cm)

Ár: 36 104 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: FUN10.110.180
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560960983 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 18 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 197 cm |
| Nettó súly | 8.544 kg |
| Bruttó súly | 9.6 kg |
| Vámtarifaszám | 9010600000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|