EPSON Projektor - EH-TW840 (3LCD, 1920x1080 (FullHD), 16:9, 4000 AL, 16000:1, 2xHDMI/USB/Miracast)

Ár: 404 586 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: V11HB63040
Műszaki adatok
| Felhasználás jellege | Asztali |
|---|---|
| Vetítési technológia | 3LCD |
| Fényforrás | Lámpa |
| Fényerő | 4000 :1 |
| Maximális felbontás | 1920x1080 (FullHD) 16:9 |
| Kontrasztarány | 16000 :1 |
| Lámpa élettartam (max. fényerő) | 12000 óra |
| Trapézkorrekció vízszintes | 30 fok |
| Trapézkorrekció függőleges | 30 fok |
| Fókusz | Manuális |
| HDMI | Igen |
| USB "A" | Igen |
| USB "B" | Igen |
| Audio kimenet | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 2.7 kg |
| Bruttó szélesség | 22 cm |
| Bruttó magasság | 34.9 cm |
| Bruttó mélység | 45.9 cm |
| Nettó súly | 5.51688 kg |
| Bruttó súly | 6.096 kg |
| Vámtarifaszám | 8528620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Projektor - Lifestudio Flex – EF-71 Gyémántfehér (3LCD, 1920x1080, 16:9, 700 AL, 5 000 000:1, HDMI/USB/WiFi) - 544 649 Ft
- ACER Vero DLP Projektor HL6510ATV, FHD (1920x1080), 16:9, 5000Lm, 50000/1, HDMI, fehér - 642 620 Ft
- ACER DLP Projektor P1557Ki, 1080p (1920x1080), 16:9, 4500Lm, 10000/1, HDMI, Wifi, fehér - 388 620 Ft
- ACER DLP Projektor X1328, WXGA (1280x800), 16:10, 5000Lm, 20000/1, 2xHDMI, fekete - 219 710 Ft