EPSON Projektor - EH-LS800W Android TV Edition (3LCD, 4K Pro-UHD, 16:9, 4000 AL, 2 500 000:1, 3xHDMI/USB/Wifi/Bluetooth)

Ár: 1 958 703 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: V11HA90040
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8715946710433 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 31.6 cm |
| Bruttó magasság | 53 cm |
| Bruttó mélység | 79.2 cm |
| Nettó súly | 14.67367 kg |
| Bruttó súly | 16.214 kg |
| Vámtarifaszám | 8528620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Projektor - Lifestudio Flex – EF-71 Gyémántfehér (3LCD, 1920x1080, 16:9, 700 AL, 5 000 000:1, HDMI/USB/WiFi) - 544 649 Ft
- ACER Vero DLP Projektor HL6510ATV, FHD (1920x1080), 16:9, 5000Lm, 50000/1, HDMI, fehér - 642 620 Ft
- ACER DLP Projektor P1557Ki, 1080p (1920x1080), 16:9, 4500Lm, 10000/1, HDMI, Wifi, fehér - 388 620 Ft
- ACER DLP Projektor X1328, WXGA (1280x800), 16:10, 5000Lm, 20000/1, 2xHDMI, fekete - 219 710 Ft