EPSON Projektor - EH-LS800B Android TV Edition (3LCD, 4K Pro-UHD, 16:9, 4000 AL, 2 500 000:1, 3xHDMI/USB/Wifi/Bluetooth)

Ár: 1 958 703 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: V11HA90140
Műszaki adatok
| Felhasználás jellege | Házimozi |
|---|---|
| Vetítési technológia | 3LCD |
| Fényerő | 4000 :1 |
| Maximális felbontás | 4096x2160 (4K) 256:135 |
| Kontrasztarány | 2500000 :1 |
| Lámpa élettartam (max. fényerő) | 20000 óra |
| Fókusz | Manuális |
| Zoom | Digitális |
| Közeli/ultraközeli vetítés | Igen |
| HDMI | Igen |
| USB "A" | Igen |
| USB "B" | Igen |
| WiFi | Igen |
| Tömeg | 0 kg |
| Vonalkód | 8715946710440 |
| Bruttó szélesség | 31.6 cm |
| Bruttó magasság | 53 cm |
| Bruttó mélység | 79.1 cm |
| Nettó súly | 14.576835 kg |
| Bruttó súly | 16.107 kg |
| Vámtarifaszám | 8528620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Projektor - Lifestudio Flex – EF-71 Gyémántfehér (3LCD, 1920x1080, 16:9, 700 AL, 5 000 000:1, HDMI/USB/WiFi) - 544 649 Ft
- ACER Vero DLP Projektor HL6510ATV, FHD (1920x1080), 16:9, 5000Lm, 50000/1, HDMI, fehér - 642 620 Ft
- ACER DLP Projektor P1557Ki, 1080p (1920x1080), 16:9, 4500Lm, 10000/1, HDMI, Wifi, fehér - 388 620 Ft
- ACER DLP Projektor X1328, WXGA (1280x800), 16:10, 5000Lm, 20000/1, 2xHDMI, fekete - 219 710 Ft