EPSON Projektor - EB-PU2010W (3LCD, 1920x1200 (WUXGA), 10000 AL, 2 500 000:1, HDMI/DVI/VGA/USB/RS-232) (Optika nélkül)

Ár: 8 539 843 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: V11HA52940
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8715946697451 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 27 cm |
| Bruttó magasság | 57 cm |
| Bruttó mélység | 76.5 cm |
| Nettó súly | 19.97697 kg |
| Bruttó súly | 22.074 kg |
| Vámtarifaszám | 8528620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Projektor - Lifestudio Flex – EF-71 Gyémántfehér (3LCD, 1920x1080, 16:9, 700 AL, 5 000 000:1, HDMI/USB/WiFi) - 544 649 Ft
- ACER Vero DLP Projektor HL6510ATV, FHD (1920x1080), 16:9, 5000Lm, 50000/1, HDMI, fehér - 642 620 Ft
- ACER DLP Projektor P1557Ki, 1080p (1920x1080), 16:9, 4500Lm, 10000/1, HDMI, Wifi, fehér - 388 620 Ft
- ACER DLP Projektor X1328, WXGA (1280x800), 16:10, 5000Lm, 20000/1, 2xHDMI, fekete - 219 710 Ft