EATON UPS, 9E3000i, 3000VA, C14, 6xC13, Online, szünetmentes, színuszos, torony

Ár: 544 104 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 9E3000I
Műszaki adatok
| Vonalkód | 3553340710353 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 61 cm |
| Bruttó magasság | 78 cm |
| Bruttó mélység | 22 cm |
| Nettó súly | 32.088 kg |
| Bruttó súly | 33.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EATON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EATON UPS 5E900UD, 5e Gen2, USB DIN, 900VA/480W, Input: Schuko, Output: 2xDIN, Line-interaktív szünetmentes, AVR, torony - 45 593 Ft
- MSI Monitor Business Modern MD272UPSW 27" UHD, 3840x2160, 60Hz, IPS, 4ms, HDMI, DP, USB-C, Pivot, White - SMART - 175 057 Ft
- CYBERPOWER UPS OR1000ERM1U (6xIEC C13) 1000VA 600W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE - 224 790 Ft
- NJOY Szünetmentes ECHO PRO 3000, 3000VA, 2400W, Online, LCD display - 208 643 Ft