DELL Pro Slim QCS1250, Intel Core Ultra 5 235 (5.0GHz), 8GB, 512GB SSD, Intel HD, Win 11 Pro

Ár: 516 890 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Helyszíni garancia, 3 év
MPN: QCS1250_380971
Műszaki adatok
| Operációs rendszer | Linux |
|---|---|
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor órajel | 3.5 GHz |
| Processzor órajel maximum | 4.7 GHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Háttértároló típus | SSD |
| Háttértároló méret | 512 GB |
| Tápegység | 180 Hz |
| PCI-E x16 3.0 | 1 db |
| PCI-E x1 3.0 | 2 db |
| Kiszerelés | SFF |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgató csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 | 4 db |
| USB 3.2 | 3 db |
| LAN | Gigabit |
| HDMI | 1 db |
| Display port | Normál |
| USB Type-C | 1 db |
| Billentyűzet nyelve | Magyar |
| Videókártya típus | Intel UHD Graphics 730 |
| Bluetooth | Nem |
| WiFi | Nincs |
| Bruttó szélesség | 49 cm |
| Bruttó magasság | 39 cm |
| Bruttó mélység | 26 cm |
| Nettó súly | 6.814053 kg |
| Bruttó súly | 7.43 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|
Kapcsolódó termékek
- HP EliteDesk 8 TWR G1i, Core Ultra7-265 2.4GHz, 512GB, 16GB, Win 11 Prof. - 838 019 Ft
- Dell Pro Slim Essential QVS1260, Intel Core I5-14400 (4.7GHz), 16GB, 1TB SSD, Intel UHD 730, Linux - 598 533 Ft
- DELL Pro Tower QCT1250, Intel Ultra 7 265 (5.0GHz), 8GB, 512GB SSD, Linux - 656 590 Ft
- Dell Pro Tower Essential QVT1260, Intel Core I5-14400 (4.7GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD 730, Linux - 544 104 Ft