DELL Pro 24 Plus Monitor 23,8" P2425DE WQHD IPS 2560x1440 100Hz 16:9 1500:1, 350cd, 8ms, HDMI, DP, USB-C, RJ45, fekete

Ár: 183 061 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 210-BRDM
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 28 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 24 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 1.3976144 kg |
| Bruttó súly | 1.624 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|---|
| Képátló | 23.8 " |
| Felbontás | QHD |
| Frissítési ráta | 100 Hz |
| Panel típus | IPS |
Kapcsolódó termékek
- ASUS VA229QSB Eye Care Monitor 21,5" IPS, 1920x1080, HDMI/Displayport, 75Hz - 61 667 Ft
- SAMSUNG IPS 100Hz monitor 22" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB, Pivot - 66 766 Ft
- MSI Monitor Business PRO MP272PMG 27" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black - 91 023 Ft
- ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR - 394 154 Ft