DELL Pro 14 Plus (PB14250) 14.0" FHD+, Intel Core Ultra 7 265U (5.3GHz), 16GB, 512GB SSD, 5G, Win 11 Pro

Ár: 1 088 390 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Helyszíni garancia, 3 év
MPN: PB14250_384225
Műszaki adatok
| Operációs rendszer | Linux |
|---|---|
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core Ultra 7 |
| Processzor órajel | 2 GHz |
| Processzor órajel maximum | 5.2 GHz |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória sebesség | 5600 MHz |
| Kijelző méret | 14 " |
| Kijelző felület | Matt |
| Kijlezőpanel típus | IPS |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Háttértároló típus | SSD |
| Háttértároló méret | 512 GB |
| Webkamera | FHD HDR IR |
| WiFi | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.3 |
| 3G/4G modem | Nincs |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| USB 3.2 | 2 db |
| Fejhallgató csatlakozó | Igen |
| USB Type-C | 2 db |
| LAN | Gigabit |
| HDMI | Normál |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Billentyűzet nyelve | Magyar |
| Numerikus billentyűzet | Nem |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Videókártya típus | Intel Graphics |
| Akkumulátor típus | Li-Polymer |
| Cellák száma | 3 db |
| Biztonság | Kensington zár nyílás + Ujjlenyomat olvasó + TPM chip + SmartCard olvasó |
| Szín | Ezüst |
| Ház anyaga | Fém + Műanyag |
| Dokkolhatóság | Igen |
| Bruttó szélesség | 40 cm |
| Bruttó magasság | 35 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 2.092596 kg |
| Bruttó súly | 2.49 kg |
| Vámtarifaszám | 8471300000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|
Kapcsolódó termékek
- HP Envy x360 16-ad0000nh 16" 3K 2880x1800 OLED 120Hz 400cd Touch, Ryzen5 8640HS 3.5GHz, 16GB, 1TB SSD, Win 11, ezüst - 889 363 Ft
- LENOVO ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1, 14.0" WUXGA + Multi-touch, Intel Core Ultra 7 255U (5.2GHz), 32GB, 1TB SSD, Win11 Pro - 1 414 236 Ft
- LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP, 16.0" WUXGA, AMD Ryzen 5 7535HS (4.55GHz), 16GB, 1TB SSD, Win 11 Pro, Arctic Grey - 632 641 Ft
- LENOVO ThinkPad X13 G6, 13.3" WUXGA, AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (5.0GHz), 32GB, 512GB SSD, Win11 Pro. - 1 327 513 Ft