Dell Pro 14-16 Premium EcoLoop Briefcase - CP7625

Ár: 46 990 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 460-BDXT
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5397184821244 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 40 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.55446 kg |
| Bruttó súly | 0.6 kg |
| Vámtarifaszám | 4202119000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|