DELL Premier Multi-Device Wireless Keyboard and Mouse - KM7321W - US

Ár: 46 990 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 580-AJQJ
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5397184357583 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 17 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 57 cm |
| Nettó súly | 0.905664 kg |
| Bruttó súly | 1.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8471606000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|---|
| Nettó súly | 0.905664 kg |
Kapcsolódó termékek
- WHITE SHARK WS GK-2106W/BL-HU COMMANDOS fehér mechanikus billentyűzet, magyar, 88 kék gomb - 19 939 Ft
- MSI ACCY Clutch GM11 symmetrical design Optical GAMING Wired Mouse - 15 349 Ft
- WHITE SHARK GK-002723V2-G-B/BL-HU WAKIZASHI-2/G-B/BL-HU mech.bill.szürke/fekete magyar,kék 64k - 13 589 Ft
- HP vezeték nélküli egér Z3700 - kék/fekete - 12 120 Ft