DELL ISG szoftver - SW ROK Windows Server 2025 ENG, Essentials Edition, 10 core, OS.

Ár: 208 461 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Nincsen, Nincs
MPN: 634-CVDT
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999009311819 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 20 cm |
| Nettó súly | 0.23817 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | LICENCE |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|
Kapcsolódó termékek
- DELL ISG szoftver - SW ROK Windows Server 2022 ENG, 10 User CAL. - 244 384 Ft
- DELL ISG szoftver - SW ROK Windows Server 2025 ENG, Standard Edition, 16 core, OS. - 511 084 Ft
- DELL ISG szoftver - SW ROK Windows Server 2025 ENG, 5 User CAL. - 136 851 Ft
- LENOVO szerver OS - Microsoft Windows Server 2022 Standard Additional License (2 core) (No Media/Key) (Reseller POS Only - 17 961 Ft