DELL EcoLoop Pro Slim Briefcase 15 CC5624S

Ár: 19 776 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 460-BDQQ
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5397184820360 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 35 cm |
| Bruttó magasság | 46 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.73928 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 4202119000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|