CORSAIR Vezetékes Headset, HS80 RGB USB Gaming, 7.1 Hangzás, RGB, fekete

Ár: 52 614 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: CA-9011237-EU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 840006644484 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 11.2 cm |
| Bruttó magasság | 22.4 cm |
| Bruttó mélység | 24.2 cm |
| Nettó súly | 0.7922484 kg |
| Bruttó súly | 0.916 kg |
| Vámtarifaszám | 8518300090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CORSAIR |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 0.7922484 kg |
Kapcsolódó termékek
- ANKER Vezeték Nélküli Fejhallgató, Soundcore Space One, Aktív Zajszűrő, kék - A3035G31 - 47 933 Ft
- Devia Smart Series M1 Metal In-Ear sztereó fülhallgató - USB-C (Type-C), ezüst - 2721 Ft
- JBL Tune 770NC (Vezeték nélküli, zajszűrős fejhallgató), Fekete - 41 710 Ft
- JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo Vezetékes USB-A, Mikrofon - 150 369 Ft