CORSAIR Vezetékes Headset, HS35 SURROUND v2 Gaming, Multiplatform, fekete

Ár: 28 647 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: CA-9011386-EU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 840006680598 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 9 cm |
| Bruttó magasság | 23.5 cm |
| Bruttó mélység | 19.7 cm |
| Nettó súly | 0.4177467 kg |
| Bruttó súly | 0.483 kg |
| Vámtarifaszám | 8518300090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CORSAIR |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 0.4177467 kg |
Kapcsolódó termékek
- ANKER Vezeték Nélküli Fejhallgató, Soundcore Space One, Aktív Zajszűrő, kék - A3035G31 - 47 933 Ft
- Devia Smart Series M1 Metal In-Ear sztereó fülhallgató - USB-C (Type-C), ezüst - 2721 Ft
- JBL Tune 770NC (Vezeték nélküli, zajszűrős fejhallgató), Fekete - 41 710 Ft
- JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo Vezetékes USB-A, Mikrofon - 150 369 Ft