CANON Tintapatron CLI-551M XL (Magenta XL)

Ár: 9163 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 6445B001
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8714574584232 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 11 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.062748 kg |
| Bruttó súly | 0.07 kg |
| Vámtarifaszám | 3215902000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|