CANON Patron PG-512 Bk MP240/MP260/MP480 fekete

Ár: 12 337 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 2969B001
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4960999617008 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 5.5 cm |
| Nettó súly | 0.053784 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 3215902000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|